WiFi Zásuvka

Kód: 73
800 Kč –45 %
sonoff s26
800 Kč –45 % 440 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
14.7.2022
Možnosti doručení

WiFi Zásuvka se jednoduše zapojí do elektrické zásuvky a do ní se zapojí libovolný elektrický spotřebič (světlo, topítko, ventilátor, čerpadlo, ...), který jde pak na dálku zapínat/vypínat. WiFi Zásuvka má nachlup stejný firmware jako WiFi Teploměr, takže webové rozhraní vypadá stejně a má i stejné nastavování a ovládání.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Videopředstavení najdete tady: WiFi Zásuvka

Typické použití je v situacích, kdy potřebujeme časově či dálkově ovládat zařízení s napájením z elektrické sítě.

UPOZORNĚNÍ: Zásuvka po vypnutí rozpojí kontakt, který je na pravé straně. Norma ČSN 33 2000-4-46 umožňuje v pevných zásuvkách zapojení pracovního vodiče na obou stranách, nicméně je v ČR standardem zapojovat "fázi" vlevo. V takovém případě to znamená, že i po vypnutí této zásuvky bude v levé zdířce stále neodpojená fáze. Z tohoto důvodu není možné používat podobné zásuvky pro bezpečné odpojení spotřebiče. V případě jakékoliv manipulace se spotřebičem, která by mohla způsobit úraz elektickým proudem, spotřebič fyzicky odpojte ze zásuvky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení