Ethernet teploměry

4 položek celkem
tenda
PoE zdroj
Skladem
240 Kč

100Mb/s PoE injektor. Standard 802.3af, 48V, 15W.

Kód: 246
Ethernet Teploměr
od 1 890 Kč–7 %
1 890 Kč

Připojen do vaší počítačové sítě ethernet kabelem přes standardní RJ45 konektor. Má vstup pro čidla (dvě varianty) a případně i vstup pro napájecí adaptér.

Kód: 55/STE
4R1
od 3 290 Kč–10 %
od 3 100 Kč

Ethernet Teploměr se čtyřmi nezávislými výstupy (jako čtyři termostaty), které mohou podle nastavených časových či teplotních podmínek ovládat různé spotřebiče.

Kód: 204/STE2
Ethernet Termostat 8R
od 3 990 Kč–6 %
od 3 900 Kč

Ethernet Teploměr s osmi nezávislými výstupy (jako osm termostatů), které mohou podle nastavených časových či teplotních podmínek ovládat různé spotřebiče.

Kód: 135/STE3

Ethernet Teploměr je malá krabička, která je napájena přes síťový kabel díky PoE (nebo je i varianta přes externí DC zdroj). Samotná krabička neumí měřit nic, ale má vstup (stereo jack konektor nebo šroubovací svorkovnice) pro zapojení 1-wire sítě digitálních čidel, a taky žádný, čtyři nebo osm nezávislých reléových výstupů, kterými může automaticky i ručně řídit třeba topení, chlazení, větrání, svícení a další věci, které chcete doma či jinde zautomatizovat.

Měřicí síť může obsahovat jedno či více čidel několika druhů pro měření teploty (i velmi vysoké) vzduchu, kapalin nebo pevných látek, vlhkosti vzduchu nebo zeminy, tlaku vzduchu nebo jiných tekutin, koncentrace CO₂ a mnoha dalších veličin. Seznam všech čidel, která jdou aktuálně k Ethernet Teploměru připojit, najdete v kategorii Měřicí idla a Bezdrátová čidla.