WiFi teploměry

6 položek celkem
sitovy zdroj
Novinka
90 Kč

Spínaný zdroj stejnosměrného napětí pro napájení DC verze WiFi Teploměru.

Kód: 180
firmware
300 Kč

Pouze pro WiFi Teploměry vyrobené v letech 2016 - 2019.

Kód: 61
WiFi Teploměr Mini
Novinka
1 300 Kč

Nová, výkonnější varianta WiFi Teploměru DC (jen interní anténa). Vstup pro čidla může být buďto přes stereo jack konektor nebo přes šroubovací svorkovnici.

Kód: 46/STE
wifi dc
1 600 Kč

WiFi Teploměr, ke kterému můžete připojit až několik desítek čidel teploty, vlhkosti, tlaku, světla, CO2 a dalších veličin.

Kód: 52
wifiteplomer2 dc
1 900 Kč

WiFi Teploměr s jedním výstupem, který může podle nastavených časových či teplotních podmínek ovládat nějaký spotřebič (topení/chlazení/větrání/...).

Kód: 141
WiFi Termostat 4R
2 900 Kč

WiFi Teploměr se čtyřmi nezávislými výstupy, které mohou podle nastavených časových či teplotních podmínek ovládat různé spotřebiče.

Kód: 144

WiFi Teploměr je malá krabička, která je napájena z elektrické sítě a po úvodní konfiguraci se připojí do vaší WiFi sítě. Samotná krabička neumí měřit nic, ale má vstup (stereo jack konektor) pro zapojení 1-wire sítě digitálních čidel, a taky žádný, jeden nebo až čtyři reléové výstupy, kterými může řídit třeba topení, chlazení, větrání, svícení a další věci, které chcete doma či jinde zautomatizovat.

Měřicí síť může obsahovat jedno či více čidel několika druhů pro měření teploty (i velmi vysoké) vzduchu, kapalin nebo pevných látek, vlhkosti vzduchu nebo zeminy, tlaku vzduchu nebo jiných tekutin, koncentrace CO₂ a mnoha dalších veličin. Seznam všech čidel, která jdou aktuálně k WiFi Teploměru připojit, najdete níže.